Stylizacja włosów to proces wymagający doświadczenia i zmysłu przestrzennego od każdego stylisty

Jedynym i skutecznym kluczem do właściwej stylizacji włosów jest korzystanie z profesjonalnych kosmetyków wysokiej jakości. Produkty muszą być przede wszystkim trwałe i ukierunkowanie w swoim działaniu. Stylizacja włosów z Kosswell Professional to nie tylko piękny i trwały efekt końcowy, ale także zdrowe włosy. Kosswell tworząc kosmetyki dla fryzjerów wie jakie są ich wymagania i potrzeby, dlatego z myślą o nich powstała seria Kosswell D-fine. Zawiera produkty do stylizacji każdych włosów o różnych potrzebach i wymaganiach.

Przy stylizacji włosów lakier jest podstawą

Seria lakierów do włosów Kosswell Professional to 3 rodzaje kosmetyków, które sprawdzą się w każdej sytuacji niezależnie od warunków atmosferycznych czy kształtu fryzury.

Kosswell Precission Hairspray Flex to lekki i elastyczny lakier przeznaczony do utrwalenia praktycznie każdej stylizacji. Swoją lekkość zawdzięcza specjalnej recepturze, która nie obciąża i nie skleja włosów zachowując przy tym średni do mocnego stopień utrwalenia. Kosswell Professional również w stylizacji włosów stawia na naturalność i zdrowy wygląd fryzury nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Kosswell Precission Hairspray Extra to produkt do zadań specjalnych. Posiada najwyższy stopień utrwalenia, dzięki temu przy jego użyciu można stworzyć każdą, nawet najbardziej wyszukaną fryzurę. Pozostaje przy tym delikatny dla włosów, nie pozostawia nalotu i nie skleja kosmyków. Bardzo mocny lakier sprawdzi się do kocowego utrwalenia, ale również podczas deszczu czy silnego wiatru zostawiając stylizację nienaruszoną. Wychodząc naprzeciw wszystkim fryzjerom preferującym kosmetyki nie zawierające gazu Kosswell Professional wprowadził do oferty

Ecological Precission. Utrwalenie przy jego użyciu pozwala na pewność trwałości fryzury, a przy tym natychmiastowy efekt i naturalny wygląd włosów. Lakier nadaje się do nadania tekstury i jędrności włosom, dodając im objętości nawet przy wymagających stylizacjach.

Pianki do włosów Kosswell Professional to klasyczna stylizacja włosów

Pianki do włosów Kosswell przeznaczone do każdego rodzaju włosów potrzebujących utrwalenia, ale z naturalnym szlifem. Kossswell Volume Mousse to profesjonalny kosmetyk zwiększający objętość i podnoszący u nasady nawet ciężkie i sztywne włosy. Dodatkowo pozwala uzyskać maksymalny efekt stylizacji przedłużając jej trwałość, a przy tym chroniąc włosy przed wysoką temperatury suszarki czy lokówki. Profesjonalna pianka to idealny kosmetyk do stylizacji włosów falowanych i kręconych. Kosswell Ideal Curl Mousse została opracowana, aby sprostać wymaganiom stylistów specjalizujących się w układaniu i pielęgnacji kręcących się włosów. Pianka nie skleja loczków, dodając im blasku i objętości, a co najważniejsze utrwalając fryzurę na długie godziny bez konieczności poprawek.

Czy można równocześnie pielęgnować i stylizować włosy?

Wieloletnie badania i konsultacje z profesjonalnymi fryzjerami pozwoliły Kosswell Professional stworzyć serię produktów, które nie tylko utrwalą fryzurę, ale również będą ją chronić i odżywiać. W skład innowacyjnych produktów wchodzi przede wszystkim Curl Trainer występujący w dwóch stopniach utrwalenia dla uzyskania lepszych efektów na włosach kręconych. Pozwala wydobyć skręt nawet z mniej podatnych włosów, utrwalając je przy tym, ale przede wszystkim dbając o ich kondycję. Zarówno Curl Trainer i Curl Trainer X-trem zapobiegają wysuszeniu i nawilżają włosy, a lokom dodają elastyczności i naturalnego blasku.

Kosswell Magic Potion to bomba pielęgnacyjna do wszystkich rodzajów włosów. Dzięki delikatnej konsystencji nie obciąża włosów, a zawarty w nim kolagen i kompleks białek roślinnych odżywia je zapewniając im optymalne nawilżenie. Magic Potion jest na tyle uniwersalny, że warto używać go w przypadku każdego klienta dla osiągnięcia lepszych efektów stylizacji i ułatwienia modelowania. Uniwersalnym produktem do stylizacji jest również Kosswell Flash Volume. Spray który zwiększa objętość włosów podczas modelowania i nadaje się do każdego rodzaju włosów sprawdzi się w każdym salonie fryzjerskim. Ponadto nadaje blasku i miękkości włosom nie matowiejąc ich i ułatwiając stylizację.

Seria Kosswell D-fine to przede wszystkim profesjonalne kosmetyki do stylizacji włosów. Stylizacja krótkich i średnich włosów potrzebuje szczególnego podejścia i mocniejszego stopnia utrwalenia. Fibre Web i Moulding Matt to guma i pasta do zadań specjalnych nadające tekstury i elastyczności. Żel Active Titanium pozwala uzyskać maksymalnie długotrwałe utrwalenie fryzury w każdych warunkach, nawet na najbardziej opornych włosach. Modna delikatna stylizacja włosów z efektem naturalnego, mocnego nabłyszczenia jest możliwa dzięki Active Rainwater. Kosmetyk pozostawia włosy miękkie i błyszczące, w szczególności po zastosowaniu na wilgotne końce. Crystal Blue Gum to najmocniejszy żel z oferty Kosswell Professional. Długotrwale definiuje krótkie włosy utrzymując je w ryzach przez długie godziny. Idealnie sprawdzi się w męskich stylizacjach, dodając im elegancji i klasycznej formy.