Koloryzacja włosów to najpopularniejszy i najpowszechniejszy zabieg wykonywany w salonach fryzjerskich

Odpowiednie oraz równomierne pokrycie zarówno włosów naturalnych, farbowanych i rozjaśnianych to podstawa podczas zabiegów takich jak koloryzacja włosów. Profesjonalne kosmetyki Kosswell Professional umożliwiają osiągnięcie optymalnych efektów idealnie dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb wszystkich klientów. Oferta farb trwałych kryjących, rozjaśniających, kontrastów czy rozjaśniaczy całkowicie pokrywa zapotrzebowanie na produkty koloryzujące do włosów. Kosswell Professional dzięki latom badań i systematycznemu udoskonalaniu receptur pozostaje na szczycie listy wśród najczęściej wybieranej marce przez topowe salony fryzjerskie.

Odżywcze farby do włosów w kremie Equium Color by Kosswell Professional

Farby do włosów Kosswell Professional powstały w wyniku połączenia sił kilku pasjonatów fryzjerstwa poszukujących idealnej mieszanki do koloryzacji włosów. Zastosowanie nowoczesnych technologii i lat badań pozwoliło wyprodukować farbę idealnie kryjącą każdy rodzaj włosów, naturalnych czy siwych, jednocześnie je odżywiając i pielęgnując. Dzięki zastosowaniu w farbie zhydrolizowanej pszenicy włosy podczas koloryzacji pozostają zabezpieczone, a ich poziom nawilżenia zmaksymalizowany. Dodatkowo włosy zyskują piękny połysk, a co najważniejsze żywą i intensywną barwę w dowolnym kolorze. Technologia fosfolipidów farb Kosswell Equium Color oddziałuje wewnątrz włókna dodając włosom siły i odporności na czynniki zewnętrzne. Ponadto trwałość koloru wzmacniają filtry UV zabezpieczające intensywność barwy po koloryzacji.

Bezpieczna koloryzacja włosów

To podstawa jeśli mają zachować one przede wszystkim zdrowy wygląd, ale również idealne pokrycie koloru. Wybór profesjonalnej farby do koloryzacji włosów to must have. Kosswell Professional w swojej ofercie posiada tylko i wyłącznie produkty przebadane i przetestowane pod wieloma kątami, aby wykonać każdą koloryzację, a przy tym nie zniszczyć włosów.

Na czym polega rozjaśnianie włosów?

Rozjaśnianie włosów to zabieg fryzjerski polegający na wywabieniu pigmentu z włosów w procesie utleniania z pomocą odpowiednio dobranych preparatów. Aby cały proces był bezpieczny dla włosów i odbił się na ich kondycji należy dokładnie dobrać kosmetyki. Mowa tutaj przede wszystkim o profesjonalnym rozjaśniaczu, który powinien być delikatny, ale również skuteczny.

Czy rozjaśnianie jest bezpieczne dla włosów?

Dekoloryzacja to oczywiście inwazyjny zabieg, mimo tego wykonany najwyższej jakości kosmetykami nie zniszczy włosy, a może nawet poprawić ich kondycję. Kosswell Decowell Blond to mocny bezpyłowy rozjaśniacz pozwalający wywabić pigment z włosów do 7 tonów, w tym nawet do białego koloru. Pozostaje przy tym bezpieczny dla fryzjera, jak i klienta. Dzięki bezpyłowej formule ogranicza uwalnianie cząstek lotnych podczas mieszania i aplikacji przez co chroni drogi oddechowe.

Innowacyjny, wielowymiarowy rozjaśniacz Kosswell Decowell Plex Care został opracowany dla najbardziej wymagających profesjonalistów. Dzięki formule Plex Care chroni wiązania kapilarne włosów, struktura włosa nie jest chemicznie naruszana podczas zabiegu. Dodatkowo formuła produktu została wzbogacona o wysoką zawartość aminokwasów i węglowodanów, które oddziałują na kondycję włosów. Dzięki bogatemu składowi włosy stają się silniejsze, bardziej sprężyste i witalne nie tracąc nic na swojej kondycji.

Koloryzujące maski do włosów w intensywnych lub pastelowych odcieniach

Mocne, żywe czy pastelowe odcienie na włosach z równoczesnym odżywieniem i nawilżeniem włosów są możliwe dzięki serii masek koloryzujących Kosswell Color Trends Mask.

Linia Cocktail Colors to 9 intensywnych, mocnych kolorów do bezpośredniej aplikacji bez konieczności wcześniejszego przygotowywania włosów. Najlepsze efekty uzyskuje się na włosach w jasnych odcieniach, a nakładane na ciemniejsze pasma nadają lekką poświatę koloru. Specjalnie opracowana przez Kosswell Professional formuła kremowych masek koloryzujących została pozbawiona parabenów, PPD, amoniaku czy siarczanów. Włosy zyskują piękny, intensywny kolor przy równoczesnym odżywieniu i regeneracji. Dodatkowo w celu stworzenia zupełnie nowego, pastelowego odcienia każdy z kolorów można wymieszać i wybielić z Clear & Shine Mask.

Seria Kosswell Color Trends Mask pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów koloryzacji przy równoczesnej ochronie kondycji włosów. Dla pasm naturalnych lub po koloryzacji w tonacji blondu opracowano serię masek niwelujących niepożądane odcienie. Platinium NoYellow neutralizuje żółte pigmenty, a Platiunium No Orange pomarańczowe, wydobywając z włosów idealny kolor i nadając im blask. Wszystko to za sprawą składników zawartych w specjalnie opracowanej formule bogatej w czyste pigmenty wzbogaconej w kompleks Velvet Oil dbający o odżywienie i zdrowy wygląd włosom.