Trwała i prostowanie włosów

Włosy kręcone i falowane od wielu lat goszczą na głowach milinów kobiet, bez zmian mają swoich zwolenników i sympatyków. Istnieje przekonanie, że jeśli kobieta posiada włosy proste to woli je pofalować i odwrotnie. Trwała ondulacja to zabieg przeprowadzany w salonach fryzjerskich, który pozwoli zatrzymać powstałe loki i fale na dłużej. Kilkanaście lat temu w kuluarach fryzjerskich istniało przekonane, że trwałe kręcenie włosów niszczy je i wysusza. Nowoczesne technologie i wiele lat badań pozwoliło Kosswell Professional wprowadzić na profesjonalny rynek fryzjerski kosmetyki skuteczne i bezpieczne dla włosów, które zadbają o ich teksturę i piękno.

Kręcone włosy od kilku sezonów cieszą się wielką popularnością wśród klientów salonów fryzjerskich, powraca również zabieg trwałej ondulacji. Warto pamiętać, że podczas zabiegu zmiany w strukturze włosa zachodzą w jego korowej warstwie, a nie w rdzeniu. Dlatego należy kosmetyki dobrać do ich wizualnej kondycji. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych kosmetyków nawet zabiegi chemiczne trwale odkształcające włosy będą równocześnie skuteczne i bezpieczne.

Piękne loki, loczki i fale dzięki trwałej ondulacji włosów

Linia kosmetyków Kosswell Professional Curves Up została stworzona dla profesjonalistów ceniących sobie nie tylko idealnie wymodelowane włosy, ale przede wszystkim ich zdrowy wygląda. Na podstawie nowoczesnych technologii i lat badań opracowaliśmy produkty oddziałujące na włosy w sposób możliwie naturalny i delikatny przy równoczesnym zachowaniu ich skuteczności. W zależności od oczekiwanych efektów należy odpowiednio dobrać moc kosmetyku. Delikatny styling, podniesienie włosów u nasady i dodanie im objętości, mocny skręt czy lekkie fale, każde utrwalenie jest możliwe.

Trwała ondulacja czy modny styling nie odbędą się bez płynu utrwalającego, który nada włosom odpowiedniego kształtu i trwałości. Kosswell Curves Up Long-Lasting Perm to produkt delikatny dla włosów i zarazem mocny, który utrwali każdy włos. Płyn utrwalający to ostatni etap wykonywania zabiegów trwale odkształcających włosy, nakłada się go już po zmyciu produktów skręcających. Każdy profesjonalny stylista pracujący z różnymi włosami wie, że odpowiednio dobrane kosmetyki do trwałej ondulacji i stylingu to podstawa. Kosswell Professional wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich najbardziej wymagających klientów wprowadził na rynek fryzjerski właśnie serię Curves Up.

Trwała ondulacja włosów z serią Kosswell Professional Curves Up

Seria Kosswell Professional Curves Up składa się z kilku produktów, które pozwolą uzyskać wymarzony efekt każdego klienta salonu fryzjerskiego. Płyny do trwałej z naszej oferty dzielimy na 3 rodzaje, z czego każdy został opracowany dla innego typu włosów. Numer 1 to średniej mocy kosmetyk, który idealnie sprawdzi się na włosach naturalnych i zdrowych. Dla osiągnięcia naturalnego efektu należy pamiętać, aby maksymalny czas oddziaływania na włosach nie był dłuższy niż 10-15 minut. Nawet w przypadku włosów grubych. Jeśli włosy przed przeprowadzeniem zabiegu były wcześniej farbowane, rozjaśniane czy należą do tych cienkich i wrażliwych należy do zabiegu użyć płynu Curves Up 2. Trwała ondulacja i styling w przypadku zniszczonych, uszkodzonych rozjaśnianiem czy innymi czynnikami zewnętrznymi włosów należy do najtrudniejszych. Takie kosmyki są bardzo wrażliwe i łamliwe dlatego w takim przypadku należy wybrać płyn z oznaczeniem 3. Zabieg należy stale kontrolować, aby nie doprowadzić do zniszczenia i przesuszenia włosów.

Seria Curves Up jest bezpieczna i delikatna dla włosów, odżywia je i pozostawia sprężyste i lśniące. Należy pamiętać, że dokładny wywiad z klientem i ocena włosów przed przystąpieniem do zabiegu jest kluczowy w przypadku każdej styczności z włosem. Dbajmy o piękne włosy swoich klientów!